“Nuk ô marre me hup 6:0, Marre ô me hup IDENTITETIN”

Lexo po ashtu:  Interi plotësisht në garë për titull në Serie A
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!