NUK JEMI TË VARFËR, JEMI TË VJEDHUR. /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  Gjermania nuk i hap kufijtë/ “Kufizimet do të zgjaten, nuk kemi zgjidhje tjetër”
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!