Mërgimtarë të shumtë ia kanë mësyrë Kosovës. Kjo për arsye për të marrë pjesë në zgjedhjet që po mbahen sot.

Vetëm sot, deri në ora 13:00, në Aeroportin e Prishtinës kanë arritur mbi 950 persona.

Vlen të përmendim faktin se ditëve të fundit dukshëm kanë arritur mbi 30. 0000 bashkatdhetarë.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën me 1 Euro!