– Nuk është e vërtetë që njerëzit pushojnë së ndjekuri ëndrrat sepse plaken, ata plaken sepse pushojnë së ndjekuri ëndrrat.
Gabriel Garcia Marquez – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.