Ju informojmë se në të pavarurën MekuliPress, sonte në orën 21.00, do të kemi bashkëbisedim me njohësin e çështjeve politike dhe anëtarin e Lëvizjes Vetëvendosje!, z. Haki Abazi.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!