”Nji njeri që ska dhane djersen, paren apo gjakun për atedhe ai njeri nuk është njeri.”
– Sami Frashëri – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!