Një vajzë e mençur puthë por nuk dashuron, dëgjon por nuk beson dhe braktisë para se të braktiset.

– Meryline Monroe

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.