“Një nga format më të sinqerta të respektit është të dëgjosh mendimet e të tjerëve.” – Bryant H. McGill

Lexo po ashtu:  "E vetmja gjë që nuk ka zgjidhje është vdekja." - Shekspir
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!