Një mesazh për qeverinë e Shqipërisë, si anëtare e KS të OKB të ngrejë vazhdimisht çështjen e njohjes së Kosovës, dhe të heqë dorë nga marrëdhëniet me Serbinë për sa kohë që Serbia është ashtu siç është.

Një mesazh për qeverinë e Shqipërisë, si anëtare e KS të OKB të ngrejë vazhdimisht çështjen e njohjes së Kosovës, dhe të heqë dorë nga marrëdhëniet me Serbinë për sa kohë që Serbia është ashtu siç është.

Lexo po ashtu:  HISTORIKE/ Qeveria aprovon projektligjin për konfiskimin e pasurisë së pajustifikueshme
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!