Gjatë 24-orëve të fundit është raportuar për dhunë familjare në Prizren. Një person ka njoftuar policinë se është sulmuar fizikisht nga një femër.

Viktima ka pësuar lëndime dhe ka marrë trajtim mjekësor.

“DHUNË NË FAMILJE

Ju pëlqen!

Prizren 28.12.2020 – 23:20.Viktima mashkull kosovar, ka njoftuar në polici se ishte sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare. Viktima ka pësuar lëndime dhe ka marrë trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Vetëfinancohemi! Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMONA sot me vetëm 1 Euro!