Ka nisur në Hagë intervistimi i presidentit të Kosovës Hashim Thaçi.

Ndryshe nga tri ditët e kaluara, intervistimi i Thaçit sot ka nisur në orën 14:00, transmeton Zeri.info.

Intervistimi i Thaçit për tri ditë ka zgjatur rreth gjashtë orë, ndërsa para objektit të Gjykatës Speciale janë mbledhur mbështetës të tij.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!