Nga piktori i njohur shqiptar, Gazmend Freitag: Gjergj Kastrioti – Skënderbeu, 2013 laps në letër, 56 x 42 cm

 Gazmend Freitag: Gjergj Kastrioti – Skënderbeu,
Gazmend Freitag: Gjergj Kastrioti – Skënderbeu,
©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.