Suso për shumë kohë ka qenë një nga lojtarët e preferuar të Milanit, ndërsa tashmë ndodh e kundërta pasi ai është kthyer në lojtarin më të urryer.

Tashmë të njëjtën gjë tifozët po bëjnë edhe me Suson, teksa #SusoOut ka kaluar në vendin e parë në Itali, si hashtagu më i përdorur për momentin. 25-vjeçari akuzohet për rastin e golit të pësuar në minutat e fundit, teksa nuk shkon të sulmojë tek kundërshtari, por rri indiferent në fushën e lojës, duke i lejuar Kalderonit të shënojë golin e barazimit.

Tashmë Suso nuk ka humbur vetëm simpatinë e tifozëve, por është kthyer në një nga lojtarët më të urryer.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!