NGA FJALA E AZEM VLLASIT ANËTAR I KRYESISË SË LSPP TË KOSOVËS, TË MBAJTUR MË 13 PRILL 1981
AZEM VLLASI: “ESKALACION I VEPRIMTARISË KUNDËRREVOLUCIONARE”
/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  “Der Standard”: Mehmet Shehu ishte agjent britanik me kodin BAB-008, kishte në plan eleminimin e Enver Hoxhës
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!