Nga ceremonia e mbrëmshme e shënimit të 141 vjetorit të Lidhjes së Prizrenit, ku 141 flakadanë zgjatën dritën nga kalaja deri te Lidhja e Prizrenit. /www.mekuliPress.com/  – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

/www.mekuliPress.com/  – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]