Nesër në ora 19:00 në Dit’ e Nat’ promovohet libri për Masakrën e Tivarit «Dimiri i gjatë i vitit 1945» i autorëve Anna Di Lellio dhe Dardan Luta.
/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  Fëmijët boshatisin llogarinë bankare të prindërve duke luajtur Fifa
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!