Qeveria e Kosovës nesër do të mbajë mbledhjen e dytë, në të cilën është paralajmëruar se do të merren një varg vendimesh.

Në mbledhjen e Qeverisë, të thirrur për të mërkurën në orën 10:00, sipas rendit të ditës është paraparë që të shfuqizohen disa vendime të ish-Qeverisë Haradinaj.

Më poshtë  ju sjellim njoftimin me rendin e ditës së mbledhjes së nesërme të  Qeverisë së Kosovës.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.