Qeveria e Kosovës nesër do të mbajë mbledhjen e dytë, në të cilën është paralajmëruar se do të merren një varg vendimesh.

Në mbledhjen e Qeverisë, të thirrur për të mërkurën në orën 10:00, sipas rendit të ditës është paraparë që të shfuqizohen disa vendime të ish-Qeverisë Haradinaj.

Më poshtë  ju sjellim njoftimin me rendin e ditës së mbledhjes së nesërme të  Qeverisë së Kosovës.

Lexo po ashtu:  Kurti heq taksën për lëndën e parë nga importet serbe dhe boshnjake
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!