Nëse një tavolinë e pa organizuar është shenjë e një mendje të pa organizuar, atëherë, sipas kësaj, çfarë shenje është një tavolinë e zbrazët?


  • Albert Einstein
MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!