-Nëse një tavolinë e pa organizuar është shenjë e një mendje të pa organizuar, atëherë, sipas kësaj, çfarë shenje është një tavolinë e zbrazët?

– Albert Einstein – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...