Një nënë në Siberi ka mbytur për vdekje vajzën e saj 9 vjeçare, pasi e goditi në kokë me një objekt të fortë.

Maria Russkikh, 29 vjeç, është hedhur më pas nga dritarja e katit të tetë…dhe ka mbijetuar.

Sipas raportimeve të mediave lokale, nëna e të voglës pësoi një krizë mendore kur ndodhi ngjarja shokuese, dhe pak kohë më parë ishte diagnostikuar me kancer.

Ndoshta ju pëlqen!
Loading...

Russkikh u gjend nga fqinjët e shtrirë në borë duke rënkuar nga dhimbjet, e këta të fundit thirrën më pas shërbimet e emergjencës.

Kur ndihmës mjekët mbërritën në vendngjarje gjetën vajzën 9 vjeçare në apartament të mbuluar me gjak. Ndërkohë u gjet edhe një shënim nga nëna e saj “Nuk mund të jetoj më me këto dhimbje koke të padurueshme. Më falni.”

Në fund të letrës Maria shkruante se e donte shumë vajzën e saj, raporton një burim.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...