Një shqiptarë në diasporë përmes një videoje të lansuar në facebook kritikon rrept klasën politike që qëndron në pushtet. Konkretisht kritika te mëdha ky djalosh i drejton tek Hashim Thaci dhe tek Ramush Haradinaj.

Keni durimi dhe shiqojeni videon. Shpërndajeni, po ashtu!

VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]