Sot në Lëvizjen Vetëvendosje sot janë anëtarësuar 12 mjekë.

Albin Kurti thotë se Vetëvendosje po rritet, teksa shton se është e vetmja organizatë ku profesionistët vlerësohen e promovohen.

Njofitmi i plotë:

Ju pëlqen!

Sot, në Lëvizjen tonë në Pejë u anëtarësuan 12 mjekë. VETËVENDOSJE! po rritet sepse është e vetmja organizatë ku profesionistët vlerësohen e promovohen. Ata që u anëtarësuan janë:

Rrezarta Berisha, transfuziologe;
Fazli Shala, kirurg;
Rifat Dreshaj, kirurg;
Besnik Ibraj, mjek emergjent;
Sylë Nikqi, gastroenterolog;
Valentina Ademaj, infermiere;
Valon Shala, neurolog;
Selman Kelmendi, anestezist;
Reshat Emra, kardiolog;
Fahri Hasan, pulmolog;
Driton Berisha, farmacist;
Besnik Gjikolli, farmacist.

 

 

 

Lexo po ashtu:  Heroi që bëri krenarë mbarë botën shqiptare/ Ditëlindja e Komandantit Adem Jashari – Jeta dhe sakrifica për liri
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!