“Kosova është një ekip fantastik, ata e kanë treguar edhe në lojëra të tjera forcën e tyre, ne kemi dëgjuar për tifozët e tyre të fantastik dhe mezi presim të luajmë në një atmosferë kaq të mahnitshme” ka deklaruar sulmuesi malazez Stefan Mugosha disa orë para ndeshjes më Kosovën.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!