“Kosova është një ekip fantastik, ata e kanë treguar edhe në lojëra të tjera forcën e tyre, ne kemi dëgjuar për tifozët e tyre të fantastik dhe mezi presim të luajmë në një atmosferë kaq të mahnitshme” ka deklaruar sulmuesi malazez Stefan Mugosha disa orë para ndeshjes më Kosovën.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!