“Ne jemi ai popull i kulturuar që fshijmë xhamat me gazeta dhe lexojmë nga filxhani”.

|Nizar Kabbani, për arabët.|

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!