“Ne jemi ai popull i kulturuar që fshijmë xhamat me gazeta dhe lexojmë nga filxhani”.

|Nizar Kabbani, për arabët.|

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!