“Ne gjithmonë mendojmë se na duan ngaqë jemi të mirë, por kurrë nuk dyshojmë se të mirë janë ata që na duan ne”.

– Leo Tolstoi /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress 

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!