Në fillim ata do të të injorojnë, pastaj do qeshin me ty, më pas do luftojnë me ty, dhe në fund ti do fitosh!/MekuliPress/

/MekuliPress/ Nëse e keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike.
Loading...
[wpedon id=16879]