Kur kanë mbetur mbetur më pak se 12 orë nga përballja me Poloninë, një lajm aspak i mirë vjen për Kuqezinjtë. FSHF njofton se Sokol Cikalleshi ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19, dhe nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen historike. Kështu alternativa për kombëtarën e shqiptarëve në Ballkan për në sulm mbeten Broja dhe Manaj.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Vetëfinancohemi! Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMONA sot me vetëm 1 Euro!