Kur kanë mbetur mbetur më pak se 12 orë nga përballja me Poloninë, një lajm aspak i mirë vjen për Kuqezinjtë. FSHF njofton se Sokol Cikalleshi ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19, dhe nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen historike. Kështu alternativa për kombëtarën e shqiptarëve në Ballkan për në sulm mbeten Broja dhe Manaj.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.