“Na detyrojnë t’i fitojmë të drejtat tona me pushkë, pastaj ankohen përse kërset pushka!”

Heroi i kombit shqiptar, Avni Rrustemi.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!