“Djalo mue m’ka lind nana shqiptar e jo turk. Mue nuk më lindi nana me luftue për Turqi por për trojet shqiptare. Prandaj në Turqi shko ti, se unë kam lind e vdes shqiptar”. – Mulla Idriz Gjilani

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...