Është një nga ribashkimet më të pritura të vitit 2020 … dhe muajin e ardhshëm “Friends” do të fillojë xhirimet.Megjithatë, audienca nuk do të jetë më prezente gjatë shfaqjes, pasi Matt Le-Blanc, Jennifer Aniston, Courtney Cox, Matthew Perry dhe David Schwimmer duhet të ndjekin rregulla të rrepta. Shfaqja do të jetë një përzierje e intervistave dhe skeçeve.

Një burim tha: “Të gjithë shpresojnë se xhirimet mund të rifillojnë muajin tjetër. Do të ketë udhëzime shumë të rrepta dhe nuk do të përfshihet audienca e drejtpërdrejtë.”

“I gjithë stafi do të testohet për Covid-19, dhe u kërkohet të karantinohen pasi të kenë bërë provat.”

Ju pëlqen!

Jen, 50 vjeç, tregoi se nuk kishte dalë për tre javë nga shtëpia gjatë pandemisë dhe ishte fiksuar pas pastrimit.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.