Një incident ka ndodhur në emisionin “Pop Culture” këtë të shtunë në Top Channel.

Dojna Mema i bëri një sfidë vajzave të cilat duhet të imitonin pozicionin që Victoria Beckham kishte në një prej fotove të saj.

Kur Kilda tentoi ta bëjë këtë pozë, u rrëzua nga divani duke i lënë koleget të shokuara.

Ju pëlqen!

Ky moment shkaktoi të qeshura dhe vajzat e kaluan me sportivitet e humor. Ndiqeni në videon e mëposhtme.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!