Modelja shqiptare, Dorina Gegiçi së fundmi ka bërë ka bërë një set fotografik në Milano dhe ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Kalimtarët janë mbledhur rreth saj për të admiruar bukuroshen teksa Endrit Mërtiri po e fotografonte.

Video e Dorinës po bën xhiron e Instagramit pasi e kanë postuar edhe shumë faqje të njohura mode.

Në video modelja shfaqet duke sfiluar me një fustan të shkurtër, ngjyrë të bardhë dhe ari. Në sy bien këmbët e gjata dhe trupi elegant i Dorinës.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!