Kopertina e Vogue zakonisht mbushet nga yje dhe supermodele, por në këtë botim ajo ka zgjedhur një drejtim tjetër.

‘Bibla e modës’ ka thyer traditën e saj për të vënë në qendër të vëmendjes heronjtë e kësaj kohe krize, stafin mjekësor dhe punonjës të tjerë kyç. Narguis Horsford, nj shofer treni në Londër dhe Rachel Millar, një mami, u përzgjodhën për të përfaqësuar miliona punonjësit kyç që e kanë mbajtur botën në lëvizje edhe në këto ditë të vështira.

ImageImage

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!