Kosova: Ujkani, Hadërgjonaj, Xhemajli, Dresheviç, Kololli (46′ Paqarada), B. Berisha (46′ Rashani), Raskaj, V. Berisha (63′ Voca), Muslija (46′ Kastrati), Zhegrova (46′ Hasani), Nuhiu.
Trajner: B. Shaland

Gjibraltari: Golduin (46′ Koleing) (77′ Kafer), J. Çipolina, Serxhent, Brito (58′ Pons), De Barr (58′ Kombes), Kashiaro (58′ A. Hernandez), Badr, Olivero, R. Çipolina, Mulhi (75′ Xholei), Hernandez.
Trajner: Xh. Ud

KV: 34′ Kashiaro, 58′ Koleing

Ju pëlqen!

Gjyqtar: Juxhin Xhaja

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!