Humanistja, Flora Bujupi, kërkon ndihmë për qentë e uritur. Gjendja është e rëndë, përcjell MekuliPress.com

Ja postimi i sak mallëngjyes:

URGJENTE
Miq kafshadashes perkrahesit e mi,
Jemi ne gjendje te rende per tu furnizuar me ushqime per strehen tone! Sasia e ushqimit qe ushqehen qent ne dite eshte me vlere prej 50 euro ne dite! Numri I qenve afer 90 qene te rritun dhe klysha! Qe jeni te interesuar qe kjo strehe te mbetet hapur per qenushet ne nevoje ather vazhdoni te ndihmoni aq sa keni mundesi!
Cdo ndihme eshte e mirseardhur!

Ju pëlqen!

Kontributin mundeni ta dergoni ne TEB: XK052026000184582239
Kodi i swiftit/BIC: TEBKXKPR
PayPal: childpaqe@hotmail.com
Ju faleminderit🐾

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.