Ministri në detyrë i financave, Besnik Bislimi, ka reaguar pas raportit të UNDP, sipas të cilit, 65 për qind e qytetarëve janë të kënaqur me punën e kryeministrit.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka ironizuar duke thënë se falënderim i veçantë shkon për votuesit kinez të UNDP.

Ai ka thënë se përpos votave, mundësisht të sjellin edhe sa më shumë investime.

Ju pëlqen!

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Falenderim i vecante per votuesit kinez te UNDP. Megjithe ate mundesisht krahas votave edhe me shume investime te sjellin.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!