MekuliPress ju fton ta ndiqni intervistën e ish Ambasadorit Shaban Murati, në lidhje me vizitën e Vuçiç në Shqipëri, “mini-shengenin/neojugosllavinë” dhe protestën e Lëvizjes VETËVENDOSJE! Qendra në Shqipëri:

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.