Ish’deputeti dhe gazetari Milaim Zeka ka thënë sot se i arrestuari i parë nga Specialja dyshohet për disa vrasje gjatë luftës, si dhe sipas tij, të paktën një vrasje të një zyrtari të lartë të LDK’së.

Zeka në Facebook ka thënë se këto informacione i ka marrë nga burime brenda Prokurorisë.

Sipas tij, arrestime do të ketë edhe në ditët në vazhdim.

Ju pëlqen!

Arrestimi i sotem – sinjal serioz per njereze joseriozArrestimi qe ka ndodhur sot ne zyrat e FSK-se, eshte teper…

Slået op af Milaim ZekaTorsdag den 24. september 2020

 

 

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.