Milaim Zeka, në një emision televiziv me fillim e fillon me batutë ku i bën për të qeshur publikun, edhe kësaj radhe bëri të njëjtën gjë.

Ndryshe, ai e filloi bisedën duke folur për të ndjerën, Nexhmije Pagarushën i cili shprehu ngushëllime dhe e kujtoj me fjalët më të mira, ku tha se është diamanti i Shqiptarisë.

Ndoshta ju pëlqen!
Loading...

Krahas kësaj, Zeka foli edhe për situatën politike për momentin në vend posaçërisht për koalicionin VV-LDK. Ai e vlerësoi ndryshimin e qeverisë dhe dha një mendim për Albin Kurtin.

Ndër të tjera ai tha: ‘Jo gjinja po edhe gjaja kanë më e u çudit çka ka me bo Albin Kurti’.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!