Ilir Meta flet për prezencën e një çete banditësh, oligarkësh dhe policësh të korruptuar, teksa thekson se populli nuk mund të tërhiqet më zvarrë nga kjo çetë.

Thirrja e Presidentit vjen pas disa thirrjeve të tjera që përfshijnë dhe 25 prillin, ditën e zgjedhjeve të cilën e ka quajtur referendum.

“Populli nuk mund të tërhiqet më zvarrë nga një çetë banditësh, oligarkësh dhe policësh të korruptuar!”, shkruan Meta.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.