Mesfushori është i vendosur për tu larguar nga Londra.

Mesut Ozil është duke menduar largimin nga Arsenali, dhe zgjedhja e tij duket të jetë huazimi tek Fenerbache.

Gunners janë të gatshëm ta lirojnë turkin, por problemi kryesor është paga e lartë e lojtarit.

Huazimi tek Fenerbache është duke u bërë i mundshëm, pasi që siç raportojnë mediat angleze drejtuesit e Fenerbache janë duke punuar për të arritur një marrëveshje me turkun për zvogëlimin e pagës së tij.

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]