Mërgimtari Rifat Sertolli ka përdorur makinën e tij për të hequr borën nga oborri i qendrës së votimit në Bellanicë të Malishevës.

Pamjet janë bërë pak minuta para hapjes së qendrës së votimit – shkollës “Ismail Qemali” në Bellanicë.

Drejtori i shkollës ka publikuar pamje nga puna e mërgimtarit.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.