Mërgimtari Rifat Sertolli ka përdorur makinën e tij për të hequr borën nga oborri i qendrës së votimit në Bellanicë të Malishevës.

Pamjet janë bërë pak minuta para hapjes së qendrës së votimit – shkollës “Ismail Qemali” në Bellanicë.

Drejtori i shkollës ka publikuar pamje nga puna e mërgimtarit.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!