Meecedez-Benz ka prezantuar vizionin e ri të autoveturës, huazuar nga Avatar. 

VISION AVTR është një makinë elektrike që ushqehet me bateri të një tipi të ri dhe skafi i saj ndërtohet me materiale të riciklueshme.

Ju pëlqen!

Lexo po ashtu:  U shkelën të dhënat e më shumë se 400 mijë klientëve – Gjobitet me 20 milion paund kompania e fluturimeve ajrore
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!