Mendjet e mëdha diskutojnë ide, mendjet e zakonshme diskutojnë ngjarje, mendjet e vogla diskutojnë njerëz.
– Eleanor Roosevelt /MekuliPress/ – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...