“Media është entiteti më i fuqishëm në botë. Media e bën të pafajshmin fajtor dhe fajtorin të pafajshëm, sepse ajo kontrollon masën. Ky është pushtet”. 

– Malcolm X /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  Soros fiton tre herë me skemën e rrepjeve me PPP: Na merr edhe qumështin, edhe leshin, edhe mishin!
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!