“Më e lehtë është të formoni fëmijë të fortë, se sa të riparoni të rritur të prishur”.

| Frederick Douglass |  /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress


Lexo po ashtu:  Fragment shumë motivues nga Marylin Monroe!
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!