“Më e lehtë është të formoni fëmijë të fortë, se sa të riparoni të rritur të prishur”.

| Frederick Douglass |  /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress


Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.