Arbër Zaimi

Me dorëheqje apo pa dorëheqje, kush ka shkelur rëndë ligjin, me pasoja për jetën, mirëqenien dhe sigurinë e qytetarëve, do të duhet të japë llogari para ligjit dhe të mbajë përgjegjësi.

Por dhënia e dekoratave, emërimi i ambasadorëve, vendosja e drejtorëve nëpër borde, ndarja e pozitave, konkurseve e tenderëve gjatë ditëve të fundit, pasi i ke humbur zgjedhjet, këto janë gjeste pa dinjitet.

Ju pëlqen!

Populli votoi për dinjitet.

Lexo po ashtu:  "Modeli kroat është garanci se nuk do të ketë Republikë Serbe brenda Kosovës"
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!