Arbër Zaimi

Me dorëheqje apo pa dorëheqje, kush ka shkelur rëndë ligjin, me pasoja për jetën, mirëqenien dhe sigurinë e qytetarëve, do të duhet të japë llogari para ligjit dhe të mbajë përgjegjësi.

Por dhënia e dekoratave, emërimi i ambasadorëve, vendosja e drejtorëve nëpër borde, ndarja e pozitave, konkurseve e tenderëve gjatë ditëve të fundit, pasi i ke humbur zgjedhjet, këto janë gjeste pa dinjitet.

Ju pëlqen!

Populli votoi për dinjitet.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!