Me 30 Gusht, zgjedhje Parlamentare në Mal të zi!

Lusim të gjithë Malësorët të dalin masivisht në këto zgjedhje, o sot o kurrë!

Malësia është e shqiptarëve.
Lexo po ashtu:  A ke vra?
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!