Mbytet një i moshuar në Vlorë.

Burime zyrtare nga policia e Vlorës bëjnë me dije se mëngjesin e sotëm në orën 09:45, në lagjen “1 Maji” Vlorë, në Plazhin e Vjetër dyshohet se është mbytur në ujë shtetasi A.D., 75 vjeç, banues në Vlorë, i cili ka qenë duke bërë plazh vetëm.

Policia po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lexo po ashtu:  Macron e çon në një dhomë private Vuçiqin, ja çka folën për një orë e gjysmë
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!