Southampton ka marrë një fitore befasuese 1-0 në shtëpi kundër Manchester City-t në javën e 33-të të Premier League.Sfida e zhvilluar në St Mary’s Stadium është vendosur nga një gol i jashtëzakonshëm i Che Adams në minutën e 16-të, që ka qenë edhe i pari në karrierën e 23-vjeçari në Premier League.

https://player.vidmela.com/embed00/QVMu7TiPoV2TU

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!